Сдается в аренду Квартира (кирпичная) Budapest VI. mикрорайон - Ó utca

41 m2Площадь 1 Комната
195 000 HUF /месяц Цена
384814Идентификация
Прочие данные

Во двор вид

Новая Cостояние

Tégla Kонструкция

Газ (конвектор) отопление

plným komfortom Kомфортность

На улице, в общественном месте парковка

Этаж Ground floor

Нет Лифт

Домашние животные No

Kiváló Общественный транспорт

No Американская кухня

Нет Есть сад

1870 Год строительства

Общие сборы 18 000 HUF

Teljes bútorzattal és gépesítéssel – az ár mindent tartalmaz!

Bérbeadásra kínálunk az Ó utcában egy újszerű állapotú, 41 m²-es, földszinti tégla garzonlakást, amely teljes bútorzattal és gépesítéssel kerül átadásra. Az ingatlan azonnal költözhető, a bútorok és gépek adottak, így ideális választás azok számára, akik azonnal birtokba kívánják venni.

A lakás praktikus elrendezésű, egy világos, tágas szobával, külön konyhával és fürdőszobával rendelkezik. Gardróbok és extra tárolóhelyek biztosítanak kényelmes, rendezett életteret. Az udvarra néző ablakok csendes, nyugodt környezetet garantálnak. Az ingatlan egy álló galériával is rendelkezik, amely hálórészként és további tárolóként is funkcionál, így ideális választás egyedülállók vagy párok számára.

A társasház külső homlokzata nemrégiben felújításon esett át, esztétikus megjelenést biztosítva az épületnek.

A lakás fűtését gázkonvektor biztosítja, és a fenntartási költségek rendkívül alacsonyak, így ideális gazdaságos választás hosszú távú bérlésre.

Kiváló lokáció: Az ingatlan mindössze néhány perc sétára található a Pesti Broadway (Nagymező utca), az Oktogon, az Andrássy út és a Nyugati pályaudvar környékétől – a belváros szívében, mégis csendes, nyugodt utcában.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! Tekintse meg személyesen, és győződjön meg róla, hogy ez az ingatlan valóban ideális választás!

Kulcs a rendelkezésre áll – hívjon, és megmutatom!

GDN ID: 384814

SEGÍTÜNK KIIGAZODNI A JELENLEGI ÁLLAMI TÁMOGATÁSOK, KEDVEZŐ HITEL LEHETŐSÉGEK DZSUNGELÉBEN!

A lakásvásárlók 70 százaléka nem tudja milyen támogatásokra jogosult (pl. jelzálog elengedés, ÁFA visszaigénylés stb.), így millióktól esik el.

Ezért ajánljuk BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk, ami minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján kiválasztja a legmegfelelőbb ajánlatokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa.
A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.
Némethné Tausz Beatrix

Némethné Tausz Beatrix

Звоните нам с доверием

+36-30-426- Показать

Другие объявления

Aгентств недвижимости
GDN Сеть недвижимости - Sasad
+36-30-834-4623

Отправить сообщение

Перезвоните мне